Co nabízíme

Nabízíme vytvoření stylové firemní identity pro Vaši značku, produktové fotografie a zhotovení grafiky pro použití na pozvánkách či svatebních oznámeních.

 

U nás vše vzniká tradičně, s perem či štětcem v ruce, protože věříme, že z ručně kresleného loga je to, že je tvořeno s láskou a péčí, cítit. Výsledek práce pak z papíru převedeme do digitální podoby. Naší inspirací jsou tradiční české motivy, anglická hravost a skandinávská čistota. V nabídce naleznete loga minimalistická i zdobná, kreslená perem či fixem a malovaná akvarelovými barvami.

 

Tvoříme také produktové fotografie v kompozicích, které podtrhují krásu výrobku. Při fotografování často používáme rostlinný materiál a jiné rekvizity, které dávají fotografii tu správnou náladu.

 

Vždy se snažíme ladit detaily podle potřeb Vaší značky a ukázat ji v nejlepším světle přesně tak, jak ji vidíte Vy a jak chcete, aby ji viděli i ostatní.

.

Jak to probíhá

Nejprve si domluvíme osobní setkání, či si zavoláme a povíme si, jakou máte představu či požadavky. My se dozvíme více o tom, čím se zabýváte a jak se chcete prezentovat. Můžete nám dodat inspiraci, která Vás zaujala, nebo vše nechat na nás.

 

Nabízíme několik balíčků, ze kterých si vyberete a poté pro Vás připravíme načrtnuté varianty, ze kterých si následně zvolíte tu, která Vás nevíce osloví a kterou budeme dále zpracovávat.

 

Výsledek Vám zašleme ve zvoleném formátu a budeme se spolu s Vámi těšit z Vaší nové tváře!

 

K fotografování si Vaše produkty zapůjčíme (předání může proběhnout osobně nebo je možné  je zaslat balíčkem k nám). Vrácení produktů probíhá dle rozsahu zakázky a domluvy, většinou však do pěti dní od zápůjčky. Hotové fotografie zasíláme do dvou týdnů od fotografování.

 

Produktové balíčky

Logo perem
  • 5 perem psaných/kreslených návrhů loga, ze kterých si vyberete jeden k finálnímu zpracování
  • 3 kola korektur
  • odsouhlasené logo v křivkách a ve všech běžných formátech (jpeg, png, pdf, ….)
3 500 Kč
Logo akvarelem
  • 4 perem psané a akvarelem malované návrhy loga, ze kterých si vyberete jeden k finálnímu zpracování
  • 3 kola korektur
  • odsouhlasené logo v křivkách a ve všech běžných formátech (jpeg, png, pdf, ….)
5 000 Kč
NÁLADOVÉ PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE V ATELIÉRU
  • 15 graficky upravených fotografií vašeho produktu v aranžované kompozici
  • vybrané fotografie upravíme do formátu dle požadavků vašeho web-designera (pro účely webu, sociálních sítí)
3 800 Kč
Tvorba firemní identity

Pro vaší firmu zpracujeme kompletní firemní identitu, počínaje samotným logem, přes grafický návrh hlavičkového papíru, vizitek, etiket, visaček. Taktéž zajistíme výrobu reklamních předmětů, jako jsou hrnky, trička, nálepky apod. Pro nacenění nás neváhejte kontaktovat.

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ, POZVÁNKY NA FIREMNÍ AKCE, SOUKROMÉ OSLAVY apod.

Nabízíme grafické zpracování svatebních oznámení, pozvánek na firemní akce, soukromé oslavy apod. Pro nacenění nás neváhejte kontaktovat.

Práce grafičky / kreslířky nad rámec uvedených balíčků 500 Kč / hod.